ATSILIEPIMAI

Visus darbo pasiūlymus užsienyje galite rasti čia >>

Mums rūpi, kaip sekasi mūsų atrinktiems kandidatams. nuolat teiraujamės ir domimės jų situacija.

DALINAMĖS atsiliepimais darbuotojų, kurie išvyko per mūsų įmonę dirbti į Olandiją.

Laba diena, esame jums labai dėkingi. Būtų keista, jeigu sakytumėm, jog dirbame svajonių darbą, bet esame labai patenkinti tiek gyvenimo, tiek darbo sąlygomis. Nuo pat išvykimo iš Lietuvos iki šios dienos viskas vyksta labai greitai ir operatyviai. Būtinai rekomenduosime Jūsų paslaugas draugams. :)
2019.04.05 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Dirbu 40 valandų į savaitę, atlyginimas laiku, pasitiko, apgyvendino. Patogus ir geras namas, yra greitaeigis internetas. Šiaip viskuo patenkintas, tiek darbu, kolektyvu, tiek ir gyvenimo sąlygomis.
Ačiū
2019.04.03 Darbo vieta: dažų logistikos sandėlis

Sveiki! Mes su drauge praeitą vasarą buvome išvykusios dirbti į Olandiją dviem mėnesiams. Dirbome elektroninių prekių sandėlyje, darbas nebuvo labai sunkus, atlyginimas geras, gyvenome name, kuriame dar gyveno nemažai lietuvių, susiradome draugų, todėl tikrai nesigailime, kad išvykome. Viskas buvo labai gerai, o jei kildavo kokių nesklandumų, nesutarimų Hobij ar net pati Tromina padėdavo juos greitai išspręsti. Rekomenduoju!
Tikriausiai ir šiais metais į Jus kreipsimės dėl darbo vasarą :)
2019.03.15 Darbo vieta: elektroninės prekybos logistikos sandėlis

Sveiki, pradžioje buvo nelabai gerai. Prastas būstas ir labai mažai apmokamas darbas, kuriame net pilnos savaitės neduodavo dirbti.
Dabar geriau. Paprašiau savo flexmenegerės pakeisti darbą, ir mane perkėlė kitur. Būstas geras, darbas pilną savaitę ir geriau apmokamas.

2019.02.28 Darbo vieta: techninio pobūdžio prekių logistikos sandėlis

Laba diena, malonu, kad teiraujatės. Viskas labai gerai, persikrausčiau į man geresnę vietą, valandų gaunu užtektinai, todėl ir atlygiu negaliu skųstis. Darbo vieta nesunki, greitai prisitaikiau prie kitų žmonių. Viskas juda gera linkme, tikiuosi viskas klostysis taip ir toliau.
2019.02.28 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, dabar viskas puiku! Apgyvendino gražiuose namuose, kaimynai ramūs bei tvarkingi. Darbe irgi sekasi gerai, žmonės labai malonūs bei visados pagelbės, jeigu atsirado klausimų. Tik vienas minusas, kad neturime mašinos į darbą. Nes noriu su draugu dirbti viršvalandžių ir savaitgaliais, bet sunkiai tas gaunasi, nes turime taikytis prie kitų žmonių.
2018.11.08 Darbo vieta: medicininių prekių logistikos sandėlis

Malonu, kad teiraujatės, viskas puiku, darbas geras, tik dar nedirbu kuom atvažiavau dirbti – užsakymų surinkėju. Kalbėjau su menedžere, sakė, reikia palaukti, tai laukiu. Gyvenimo salygos pradžiai buvo nekokios, bet dabar perkėlė kitur, tai labai viskas fainiai :)
2018.11.08 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Esame patenkinti jumis kaip firma, nes neapgavote, buvo pasitikta oro uoste, kaip ir žadėta, dirbame prie elektroninių ir kitokių prekių, teko būti ir invoice spausdintoja, pakuotoja bei prekių rūšiuotoja. Pradžioje darbo dienų skaičius buvo iš tiesų geras. Interneto neturime, bet žada nuo kito mėnesio, kad jau bus. Kartu su draugu džiaugiamės, kad kol kas gyvename dviese, tačiau poilsio namelyje šalta. Miegame su atviromis kambario durimis, nes tik taip ateina nors kiek šilumos nuo pagrindinio kambario, dujomis šildomo židinuko. Kartu su draugu dėkojame už jūsų suteiktas paslaugas bei, kad nepamiršote mūsų!
2018.10.24 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Sveiki, ačiū, kad teiraujatės. Sekasi labai gerai, darbu ir apgyvendinimu kol kas esu visai patenkinta. Galbūt norėtųsi, kad pats darbas būtų šiek tiek kitokio pobūdžio, nes būnant ir dirbant vienoje pozicijoje ima skaudėti nugarą.
Ačiū už rūpestį ir pagalbą :)
2018.10.21 Darbo vieta: rūbų logistikos sandėlis

Ačiū, kad teiraujatės. Sekasi normaliai, po truputį pratinuosi prie visko. Pirmą kartą esu Olandijoj. Darbas gana nesunkus, gyvenimo sąlygos neblogos. Aišku, galėtų būti geresnės. Bet kalbėjausi su savo flexmanager’iu, sakė išspręs, kas negerai.
2018.10.20 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sekasi gerai, džiaugiuosi, kad viskas iš jūsų pusės buvo padaryta, tai viską palengvino. Ačiū jums. Šiaip darbas nėra sunkus, apgyvendinimas pakankamai geras, net ir kambariokai pasitaikė geri, tai pasisekė labai. Tik jei dar pavyktų pakeisti shift’ą, būtų tobula, bet gerai ir taip, kol laukiu atsakymo iš Hobij. O šiaip smagu, kad atvažiavus viskas jau buvo suderinta.
2018.10.19 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Su darbu, manau, viskas gerai, nėra jokių nusiskundimų. Bet mes gyvename Belgijoje europarke mažame vasariniame namuke, kur vos eina prasilenkti, taip pat interneto nėra, nors jau žada ilga laiką įvesti. Į darbą važiuoti reikia su dideliais autobusais, kurie važiuoja į vieną pusę po 2 valandas 65 km. Ir jei dirbame naktinėse pamainose, tai baigiam darbą 2 nakties, grįžtam tik 4 val. Kaip ir sakiau, darbas – geras, viskas tvarkoje, bet gyvenimo sąlygos nėra iš gerųjų.
2018.10.19 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Sveiki, dėkui už rūpestį ir tai, kad nepamirštate manęs. Viskas puiku, alga tenkina, darbas taipogi. Liūdna, kad sandėlis, kuriame aš šiuo metu dirbu, užsidaro, tačiau Hobijus žadėjo be darbo nepalikti ir dėl to nepergyventi. Labai norėčiau padėkoti jūsų įmonei už tai, kad rūpestingai ir atsakingai mane paruošėte į Olandiją. Nusiskundimų jokių neturiu. Iš jūsų pusės, ką žadėjot, tą ir gavau čia. Esu patenkinta. Ačiū.
2018.09.14 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, esu Olandijoje jau trečias mėnuo, dirbu e. parduotuvės sandėlyje, darbas tikrai yra nesunkus, atlyginimas pagal mano metus (19) patenkinamas, tačiau kaip ir sakiau darbas lengvas, tai lengvi ir pinigai.
Šiek tiek tik esu nusivylęs Hobij agentūros apgyvendinimo nepastovumu, trūksta tokių dalykų kaip orkaitės, kurios yra suteiktos kitiems agentūros būstams, pirmajį mėnesį tiesiog be jokio išankstinio perspėjimo man buvo liepta persikelti į kitą kambarį, tačiau priežasties iki šiol nežinau.
Viską susumavus, esu patenkintas, kad čia išvažiavau, tikrai patenkintas Trominos pastangomis ir pagalba nuo pat pirmo skambučio, tai viskas kaip ir gerai išėjo :)
2018.09.14 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Sveiki, pats miestelis gražus, faina tikrai labai gyventi, parduotuvė prie pat, centras irgi. Butas padorus, gyvent tikrai galima, tik su žmonėmis yra truputį nesąmonių, bet čia, manau, su laiku savaime viskas susitvarkys. Šiaip, darbas geras, kažkas naujo, aišku, labai šalta, bet su aukštuminiu gerai. :) Bet esmė, kad tikrai tinka patinka ir ačiū jums labai už visą pagalbą ir rūpestį. :) Gražios dienos jums!!!
2018.09.14 Darbo vieta: mėsos produkcijos sandėlis

Laba diena! Sekasi puikiai, dirbame naktinėje pamainoje. Uždarbis tikrai geras. Kai atvažiavom su draugu, agentūroje mus norėjo išskirti į atskiras gyvenamas vietas, bet jau pakeliui į namus po vieno skambučio buvo viskas sutvarkyta ir kartu atvykome gyventi prie jūros. Dabar esame perkelti į kitą miestą šalia. Yra parduotuvių, prekybos centrų, turim automobilį gerą. Sekasi tikrai gerai. Ačiū, kad teiraujatės :)
2018.08.07 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, sekasi neblogai, darbas nėra lengvas, bet mums patinka. Olandai yra labai malonūs ir padeda visada, kai reikia, viskas su darbu nuostabu. Sunkumų yra su būstu. Gyvename dabar 50 km nuo darbo, mums suteikė mašiną ir apmoka kelionę. Bet nuo rugsėjo pirmos dienos mus žada iškraustyti 80 km nuo namų, link Amsterdamo…. Čia yra problema… o susirasti patiems neišeina niekaip, nes  čia trūksta namų, labai sunku su nuoma čia….
2018.08.06 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Darbas puikus, atmosfera darbo puiki, gyvenvietė puiki. Nesitikejau, kad viskas bus taip ok.
2018.08.06 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Viskas gerai, nėra jokių problemų. Kiekvieną dieną dirbu, darbas ganėtinai lengvas. Tiek gyvenimo, tiek darbo sąlygomis esu patenkintas.
2018.08.02 Darbo vieta: rūkytų mėsos gaminių fabrikas

Sveiki, kaip čia pasakius, wifi trūksta, gyventi baisiai karšta ir labai toli nuo darbo. Bet gyvent įmanoma, dabar reik sulaukt atlyginimo.
2018.08.02 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Sveiki. Su darbu viskas tvarkoje. Esame patenkintos sąlygomis. Galbūt šiek tiek keista, kad darbo grafikas nuolat keičiasi, todėl negalime turėti didesnių planų, tačiau kaip suprantame šiame sandėlyje tai įprasta. Turbūt vienintelis dalykas, kuris išties gadina mūsų viešnagę Olandijoje, yra mūsų namelio gyventojas iš Lenkijos…
2018.08.02 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Darbas įdomus, neatsibostantis. Draugiškas kolektyvas darbe. Gyvenimo sąlygos labai geros, ko tikrai nesitikėjau.
2018.08.02 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Atvažiavau, nieko neklausė, davė prisijungimą prie Hobij puslapio. Sako, pasirašyk per 3 dienas viską, transportas išvažiuoja po 15 min.
Gyvenu fermoj, kambariokas kiaulė, teisių neturiu, darbas už 48 km nuo gyvenamosios vietos.
Galimybe pakeist darbo vietą – rugsėjo viduryje. Lauksim, ką darysi.
2018.08.02 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Na, su darbu tikrai problemų nekyla, o jeigu iškyla, tai tiesiog vidaus problemos su technika ar panašiai, tai kaip ir darbu nesiskundžiame :).
2018.08.02 Darbo vieta: gėrimų logistikos sandėlis

Sveiki, kaip ir viskas gerai, turėjom laukti darbo beveik savaitę. Šiaip darbas nesunkus, Hobij davė automobilį važinėti į priekį ir atgal.
2018.08.02 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Pas mane viskas gerai, dirbu Heineken sandelyje, darbas nesunkus, šalis draugiška, viskas super.
2018.06.21 Darbo vieta: gėrimų logistikos sandėlis

Sveiki, sekasi gerai, gavom kambarį dideliame 2 aukštų name! Kolektyvas geras, darbas nesunkus! Tik kol kas, kol dar visko neišmokom, neduoda dirbti savaitgaliais, bet, manau, viskas su laiku.
2018.06.18 Darbo vieta: žuvies perdirbimo įmonė

Labas, sekasi gerai viskas. Dabar kur dirbu, tikrai smagus ir geras darbas. Dabar kiek atvykęs į Olandiją, tai tikrai visai nieko.
2018.06.15 Darbo vieta: techninio pobūdžio sandėlis

Sveiki! Viskas puiku, darbas yra – niekas neskriaudžia, tik name ~50 žmonių gyvena.
2018.05.29 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, esu pakankamai patenkintas. Darbo vieta nuo gyvenamos vietos yra už maždaug 60km, nuvažiuoti maždaug užtrunka apie 40min. Darbas yra ganėtinai neblogas, gyvenama vieta irgi tenkina. Dirbu dažniausia 5-6 dienas per savaitę po 6-8 valandas per dieną. :)
2018.05.15 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Tai kad viskas puiku. Darbas geras, nesunkus, valandų kiek tik nori, už šventines dvigubai moka. Tokia gera vieta, kad tikrai noriu kuo ilgiau išbūt. Gyvenu irgi gerai, čia su dviem latviais turim didžiausią kambarį bendrabutyje. Man asmeniškai čia viskas patinka, nuo pat pirmos dienos viskas vyko kaip ir buvo sutarta, be jokių vėlavimų ar nemalonių siurprizų, visai neturiu kuo skųstis. Tiesiog labai už viską jums dėkoju.
2018.05.10 Darbo vieta: šaltas logistikos sandėlis

Sekasi puikiai. Darbas nėra sunkus, kolegos, ofiso darbuotojai labai malonūs, darbo valandų užtektinai. Atlyginimas patenkinamas, Hobij agentūra rūpinasi savo darbuotojais. Gyvenimo sąlygos irgi super, gyvenam 6-iese dideliame name, visi pozityvūs, draugiški, o labiausiai patinka pati šalis, lengva komunikuoti, žmonės atviri, nuoširdūs… ždž viskas super :)
2018.05.10 Darbo vieta: gėrimų logistikos sandėlis

Noriu padėkoti už šią darbo vietą. Labai esu patenkinta, maloni aplinka, malonūs žmonės. Tikrai nesigailiu, kad iškeičiau, nors prisipažinsiu labai bijojau. Dėkui Jums!
2018.04.26 Darbo vieta: desertų gamybos fabrikas

Sekasi visai neblogai. Iš jūsų pusės esam visiškai patenkinti viskuo, viskas labai sklandžiai, už ką esam labai dėkingi. Apskritai tai darbas irgi tenkina, yra ganėtinai perspektyvus, dirbame su įdomiais žmonėmis iš įvairių šalių. Darbo valandų skaičius nuolat kinta, bet bendrai tai pakanka. Nelabai patenkinti tik gyvenamąja vieta, pakliuvome į didžiulį bendrabutį-vienuolyną, kuris, beje, nėra tvarkingas. Žinoma, tvarka turi prasidėti nuo kiekvieno iš mūsų, tačiau, kai gyvena tiek žmonių (apie 60), manau, tvarkyti bendras patalpas reiktų dažniau nei kartą per kelias savaites, kaip yra dabar, o ką jau kalbėti apie duris be rankenų, lašančius vandens čiaupus ar balas virtuvėje. Na, bet, su kambariu viskas gerai tad apsipratome ir kuriam laikui tiks kaip yra. :)
O šiaip visi labai geranoriški ir paslaugūs, tiek čia sutikti lietuviai, tiek žmonės iš kitų šalių tad kažkokių didesnių problemų tikrai kol kas neturėjome.
2018.04.19 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Laba diena, norėčiau dar kartą padėkoti už viską, ką padarėte. Esu patenkintas turbūt viskuo, darbo netrūksta, gyvenimo sąlygos irgi geros, dirbu naktinėje pamainoje kaip ir norėjau, net iš tikro buvo sunku patikėti, jog per kelias dienas buvo galima viską sutarti ir suplanuoti ir net pradėti dirbti nuvykus tą patį vakarą, ačiū dar kartą Jums. Super.
2018.04.16 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Viskas tvarkoje.
Darbas yra, aišku darbo valandų duoda 36 per 5 darbo dienas (kaip ir nurodyta sutartyje su agentūra), tačiau jeigu įmonė turi daugiau darbo – siūlo dirbti dar ir sekmadienį (5-6 valandas) už 200% tarifą. Kadangi pats dirbu freezer’yje – gaunu nuolatinį +1€/val.
2018.04.16 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Dėkui už pagalbą. Tiek darbas, tiek gyvenimo sąlygos stipriai geresnės. Šią naktį grįžom iš pirmos naktinės pamainos. Viskas protingiau sutvarkyta – dėl darbo, dėl namų…
2018.04.11 Darbo vieta: kepykla

Dirbam 40val per sav. Šiaip darbas nesunkus, ir mašiną davė į darbą važinėt. Šiaip Olandija super šalis, žmonės mandagūs, visi visada sveikinasi, ir maistas nebrangus. Yra, kur nuomuoja būstus, tik reikia pasitaupyt. Dabar tą ir darom.
2018.03.27 Darbo vieta: Įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Ačiū, sekasi neblogai. Galbūt tikėjausi šiek tiek didesnio atlyginimo, bet kai savaitėj 37,5h, tai nelabai ir yra kaip. Dar norėtųsi daugiau tvarkos ir ramybės namuose, bet ir šie veiksniai suprantami. Iš esmės esu patenkintas.
2018.03.27 Darbo vieta: techninio pobūdžio sandėlis

Neturiu nusiskundimų, viskas labai gerai, darbas geras, orai geri, gyvenamoji vieta puiki.
2018.03.27 Darbo vieta: techninio pobūdžio sandėlis

Viskas gerai. Dirbam jau nuo šeštadienio, darbas nesudėtingas, apsiprantam su kalba, nėra taip sunku kaip tikėjomės.
2018.02.15 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Labai džiaugiuosi išvažiavusi per Jūsų agentūrą. Darbą Olandijoje gavau labai gerą, kolektyvas super, problemų su Hobij taip pat neturėjau. Tik atvažiavus truputį nusivyliau gyvenamuoju plotu, kadangi turėjome gyventi bendrabučio tipo būste, kuris, mano nuomone, prilygsta lietuvos bendrabučiams. Tačiau dabar pasibaigė kontraktas tarp Hobij ir to bendrabučio, todėl nuo sausio vidurio buvau perkelta į kotedžo tipo būstą, kuris yra nepriekaištingos būklės. Galiu drąsiai teigti, kas viskas klostosi puikiai. Didelis ačiū Jūsų įmonei.
2018.01.20 Darbo vieta: desertų gamybos fabrikas

Laba diena, dabar jau sekasi geriau, prieš tai gyvenome Hobij „viešbuty“, kuris yra tragiškos būklės, o šiuo metu esame iškelti į privatų namą, todėl jaučiamės daug geriau. Ačiū, kad pasiteiravot, kilus problemoms, būtinai kreipsimės.
2018.01.15 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Viskas yra tvarkoje, apgyvendinimo sąlygos padorios, darbas suteiktas, valandų duoda dirbt… Visus neaiškumus ar problemas kol kas sėkmingai išeina išspręsti vietoje su Hobij, tad nusiskundimų neturiu. Jei kada turėsiu kokių klausimų, ar reikės pagalbos, parašysiu Jums.
2018.01.11 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, viskas sekasi gerai. Nėra problemų nei su Hobij, nei su darboviete. Apsiprasti buvo lengva, malonūs žmonės :).
2018.01.11 Darbo vieta: baldų sandėlis

Sveiki, mums viskas gerai. Viskas kaip ir sakėt, kad šalta fabrike ir pan., bet pripratom. Gavome namą, tai apgyvendino tikrai labai gerai. Atlyginimas 300-350 eur per savaitę. Ačiū jums už įdarbinimą. Jeigu kas, kreipsimės.
2018.01.11 Darbo vieta: mėsos gaminių fabrikas

Viskas tvarkoje, apgyvendino ir davė darbą sandėlyje. Kol kas per mažai laiko, kad plačiau ką pasakyti, neturiu jokių priekaištų.
2017.11.27 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Labas vakaras. Sekasi darbe labai gerai, vertiname 10 balų, daugiau kaip ir viskas gerai, bet vis dar gyvename kemperyje, iš pradžių žadėjo perkelti į namą, bet tai buvo tik pažadas… Šiuo metu jau patys ieškomės kažko geriau, bet matysime kaip bus. :) Ačiū, kad padėjote įsidarbinti. :)
2017.11.01 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Laba diena, malonu, kad domitės. Sekasi gerai, darbas nesudėtingas, nusiskundimų neturiu.
2017.10.27 Darbo vieta: rūkytų mėsos gaminių fabrikas

Sveiki, viskas gerai, darbas geras, namai neblogi, alga gera – neturiu kuo skųstis.
2017.10.27 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Laba diena, ačiū labai, kolkas viskas gerai. Šiek tiek nesklandumų buvo, bet dabar lyg ir normaliai.
2017.10.27 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Atsiprasau už vėlų atsakymą, bet geriau dabar, nei niekada.
Darbas man visai patiko, patekau būtent ten, kur norėjau – naktinės pamainos, ekspedicija.
Darbas yra apmokamas sąžiningai, todėl yra noras dirbti. Kartais yra toks dalykas, kad nesumoka pats Hobajus, taigi reikia atidžiai skaičiuoti savo valandas.
Apgyvendinimas irgi nėra toks blogas, bet yra pora smulkmenų, kurios nėra priimtinos, mano nuomone.
Darbą jau baigiau. Taigi, dar kartą norėjau padėkoti jums už suteiktą galimybę dirbti ten, kur norėjau. Nieko nesigailiu.

2017.10.14 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sekasi puikiai, kas liečia darbą, tai net geriau negu tikėjausi. Viskas vyko sklandžiai, kelionė nuo durų iki durų, pradėjau darbą jau sekančią dieną po atvykimo. Nemažai tenka padirbt viršvalandžių, kartais papildomų dienų, kas smarkiai pasijaučia algalapyje. Tik truputėlį suklydau pasirinkdamas Amsterdamą, nežinojau, kad susirasti išsinuomot gyvenamą vietą čia beveik neįmanoma, kadangi paklausa milžiniška, o pasiūlos išvis nėra.
2017.10.01 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Olandijoje dirbu prekių surinkime elektroninės parduotuvės sandėlyje. Kol kas darbo pakankamai, bet ne per daugiausiai. Artėja šventinis laikotarpis, tai darbo tik daugės. Darbas nėra sunkus, tik labai daug vaikščiojimo, darbe visi malonūs ir visada padeda kuo gali, jai ko nors nežinai. Nusiskundimų būtų tik dėl gyvenamosios vietos, kadangi apgyvendino treileriuose, tai wifi interneto galima sakyti, kad nėra, nes visai vietovei vienas internetas ir jis neegzistuojantis beveik. Beveik nieko neįmanoma nuveikti, nebent, kai visi žmonės dirba, tai internetas retkarčiais veikia. Šiaip treileriuose gyvenam keturiese ir nėra taip jau blogai. Daugiau kaip ir nebeturiu ką pridurti. Pradžiai, manau, užteks.
2017.09.26 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Sekasi puikiai, prie darbo specifikos jau pripratome, draugiškas kolektyvas, administracija. Viskas super. Pradžioje kilo šiokių tokių nesklandumų dėl gyvenamosios vietos, nelabai išeidavo susisiekti su atsakingais žmonėm, bet išsisukome patys iš padėties. Šiuo metu gyvename Hobij suteiktame būste, vieta, galima sakyt kaip poilsiavietė, tvarkinga aplinka, netoliese keletas pramogų, baseinas, kavinukės. Šiuo metu sprendžiam klausimą dėl transporto į ir iš darbo, bandome gauti kompanijos automobilį. Neapkrausim jūsų darbais, jau ir taip nemažai pasistengėte dėl mūsų, susitvarkysim viską patys :))
Didelis dėkui, kad pasiteiravot, malonu žinoti, kad kažkam įdomu. Geros jums dienos!!

2017.09.26 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Dėkui jums už galimybę padirbėti užsienyje. Žinau, kad jūs mažai ką kontroliuojate Hobij firmoje, bet kompanijos įvaizdis ir realybė labai skiriasi.
2017.09.09 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Atvykus į Olandiją viską gavome kaip ir sakyta Trominoje (pretenzijų jūsų įmonei tikrai neturiu jokių, atsiliepimai tik geriausi).
2017.09.08 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Darbas nėra sunkus, tik atlyginimas mažas ir flex manager labai „šustra“. Jūsų kompanija labai gera, kitą vasarą galbūt planuoju vėl per jus vykti.
2017.09.08 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Labas vakaras. Viskas gerai, darbas patinka, stengsiuos nenuvilt jūsų.
2017.08.23 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Viskas yra labai gerai, gyvenu šiuo metu Zwaag mieste, dirbu jau kaip trečią savaitę. Hobij visus dokumentus sutvarkė per vieną dieną, tad ganėtinai greitai pradėjau dirbti.
2017.08.21 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Sveiki, malonu, kad teiraujatės. Viskas sekasi gerai, kaip ir planuota. Klausimų kol kas neiškilo jokių.
2017.08.17 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Kol kas viskas „chiky piky“, sekasi normaliai, o daugiau/toliau viskas kaip ir tikėtąsi.
2017.08.17 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, ačiū, tikrai kaip ir viskas gerai. Aišku, visada galėtų būti geriau, bet gyventi galima, nuo kitos savaitės grįžtu i normalų ankstesnį darbą, ir mašiniuką davė, tai tikrai smagu dar ir pakeliauti kartais. Ačiū Jums už rūpestį :)
2017.08.17 Darbo vieta: techninio pobūdžio sandėlis

Sveiki, sekasi gerai, jau penkta savaitė kaip dirbu, esu patenkintas darbu. Gaila, kad nepavyko apsistoti Helmonde, buvau perkeltas i šiaurinę dalį. Darbas toli, visad esam vežami, prisideda išlaidos vairuotojams, parduotuvė uz 5km, labai nepatogu. Pirmoji savaitė buvo sunki, po to priprantama ir prie prastokų, seno viešbučio, kambarių. Apskritai esu patenkintas, kad pavyko įsidarbinti, ačiū.
2017.08.17 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Darbo vieta tikrai yra gera, kaip ir buvo žadėta. Kolektyvas draugiškas, darbo būna užtektinai.
Gyvename nedideliame viešbutyje, taigi tikrai negalime skųstis dėl blogų apgyvendinimo sąlygų. Svarbiausia, kad visi 3 dirbame ir gyvename vienoje vietoje, kaip ir buvo suderinta. Esu dėkingas už jūsų pagalbą organizuojant įdarbinimą.

2017.07.18 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Šiaip gyvenimo sąlygos įdomios, bet per agentūrą retai gyvenama geriau. Kambariuose po 2-3, jokių laisvalaikio zonų, taip vadinamam viešbutyje. Visgi Amsterdamas. Šiaip yra administracija, tai palaiko tvarką.
Pats darbas fabrike, užsakymų surinkėjo, nėra sunkus, tik šiuo metu neduoda daug val. dirbt. Kalba, kad tokios ramios pora sav.

2017.07.15 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sekasi gerai. Darbas neblogas, alga gera, būstas irgi kaip tik jaunimui. Na, tai kaip ir viskas puiku.
2017.07.15 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, viskas super! Patenkintos ir darbu ir apgyvendinimu :)
2017.07.14 Darbo vieta: rūkytų mėsos gaminių fabrikas

Kol kas viskas gerai, darbas geras, gyvenam taip pat normaliomis sąlygomis. Jeigu ko reikės, kreipsiuosi į jus.
2017.07.14 Darbo vieta: rūkytų mėsos gaminių fabrikas

Nuo pirmos dienos įspūdžiai labai geri. Tik atvykus į ofisą buvo iš karto pasitikta, viskas labai organizuota, nors ir reikėjo palaukti iki vakaro, kuomet nuvežė į gyvenamąją vietą, tačiau laikas neprailgo. Gyvenu Ommel miestelyje, vieta, kur esu apgyvendintas, panaši į poilsiavietę. Yra daug mažų medinių namelių, aplink pušynas, visai šalia ežeras. Vieninteliai trūkumai, tai interneto ir skalbimo mašinos nebuvimas. Atvykus, sekančią dieną jau ėjau į darbą, tad džiaugiuosi, kad nereikėjo ilgai laukti. Darbas nėra sunkus, o valandų duoda užtektinai. Nors ir esant laisvai dienai visada galima nueiti pas kordinatorius pasiprašyti į ekstra iškvietimus. Vieta, kurioje gyvenu, yra labai patogi, nes visai netoli yra Asten miestelis, kuriame galima rasti visas reikiamas parduotuves, o už 10 km yra Eindhoven miestas, kuriame pilna pramogų. Taip pat džiugina, jog atvykus sesei buvome apgyvendinti kartu be jokių problemų. Darbe kolektyvas labai draugiškas, nesvarbu kokios tautybės žmonės, tačiau visi sutaria. Taigi, tikrai džiaugiuosi pasirinkęs jūsų įmonę įsidarbinimui, nes viskuom likau patenkintas.
2017.07.06 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Pirmą dieną po atvykimo dėl gyvenamosios vietos buvo kilę problemų, ir nesupratau, kodėl tiek daug ima už nuomą, nes Jūsų atsiųstame nuomos kainų sąraše kainos buvo kiek kitokios. Atvykus į namą buvo tik laisva lova su vaikinu kambaryje (nors taip gyvena tik poros), o paskambinus į HOBIJ jie niekuo negalėjo padėti. Bet tarpusavyje su gyventojais greitai susitarėme kur gyvensiu, apsikeitėme kambariais ir šiuo metu problemų nekyla. Darbas irgi patinka, nėra sunku. Tik deja, šis fabrikas dirba darbo dienomis, todėl nepavyksta pasiimti papildomų valandų darbo. Dvi savaites duodavo darbo pasyviai, nors kitai merginai (kuri darbinosi tą pačią dieną) duodavo kiekvieną dieną. Bet trečią savaitę jau dirbu reguliariai ir tuo džiaugiuosi. Kol kas didesnių problemų nekyla, tikiuosi taip bus ir toliau. :)
2017.06.30 Darbo vieta: bakalėjos prekių pakavimo fabrikas

Olandijoje sekasi gerai :) Dirbu, kaip minėjote, mėsos fabrikėlyje :) Viskas vyksta operatyviai, lietuvis, vardu Sergėjus, kuris prižiūri darbuotojus, padeda, davė daug naudingų patarimų, paaiškino kaip viskas vyksta, todėl didelių problemų neturiu :) Kaip minėjote, gyvenimo sąlygos būna įvairios, tai nusiteikiau viskam. Gyvenu bendrabutyje, gyvenimo sąlygos gan padorios. Gyventi tikrai galima :)
Olandija labai graži šalis :) Įdomi kultūra, požiūris į gyvenimą ir žmogų.
Reziumė, esu Jums dėkingas :) Esu viskuo patenkintas, ypač labai operatyviu Jūsų darbu :)

2017.06.29 Darbo vieta: rūkytų mėsos gaminių fabrikas

Darbas netiko, gyvenimo sąlygos prastos. Ieškome šiuo metu kito darbo. Darbe buvo šalčiau nei tikėjomės, peršalau. Niekas nešneka angliškai, nepaaiškina kaip dirbti, net nepranešė, kada baigėsi darbo laikas, kad galima eiti namo. Apgyvendino miške nameliuose, nėra interneto, iš pradžių apgyvendino į vieną kambariuką, miegoti dviese vienoje lovoje, kuri net vienam per maža. Žadėjo normalų apgyvendinimą kitur, bet paliko ten pat.
2017.06.28 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Esam patenkinti tiek darbu, tiek apgyvendinimu. Savaitgaliais visada stengiamės namie nesėdėti. Tai jau ir Roterdamą ir Eindhoveną aplankėm. Na, kol nepradės mėtyti, tol viskas gerai. Tikimės darbą išlaikyti kiek įmanoma ilgiau, nes nusprendėm pasilikti gyventi ir kurtis Olandijoje :) Dėkui už rūpestį :)
2017.06.26 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Olandijoje viskas sekėsi puikiai – geras atlyginimas, daug valandų, apmokamas kuras, suteiktas automobilis.
2017.06.15 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sekasi viskas labai normaliai. Esu labai patenkintas savo darbo vieta, Jūsų dėka gavau darbą didžiausioje Olandijos žuvies perdirbimo įmonėje – Sligro, tai esu labai patenkintas ir dėkingas Jums. Gyvenimo sąlygos irgi normalios, gyvenu su tvarkingu lenku viename kambaryje, tai nekyla jokių problemų. Ir pats darbas man čia patinka, dirbu panašiai kaip „order picker“ darbo pozicijoje, tai nėra sudėtinga, o ir atlyginimas geras. Žodžiu, esu tikrai patenkintas ir dėkingas Jums, kad gavau šią darbo vietą.
2017.06.11 Darbo vieta: žuvies logistikos sandėlis

Tik atvykus, pirmą dieną buvo kraupu :) Paaiškinsiu kodėl…
Atvykus ilgai teko laukti, kol mane įdarbins. Vienu metu, maždaug „kas tu toks“ atrodė, bet vėliau viską Hobij darbuotojai išsiaiškino ir visus popierius sutvarkė. Tada sekė baisiausias momentas, kai nuvežė šalia Veghel miestelio į tokį dviejų aukštų namą, kuriame per du aukštus 18-ka dviviečių kambarių, žmonių virš 30, didelė betvarkė, nešvara ir nevalyvumas aplink, ryte pasitinkantis arklių ***** kvapas :) O aš – žmogus už švarą ir tvarką. Vienu metu jau galvojau, grįžęs į Lietuvą susprogdinsiu Trominą už tai, kad su manim va taip pasielgė :)
Tačiau, sekančią dieną atvyko vairuotojas ir liepė susirinkti daiktus, ir išvykom. Atvežė mane į Nieuwegein miestelį šalia Utreht’o. Apgyvendino normaliame bute, šiuo metu gyvename 6-iese: 4 lietuviai, latvis ir lenkas. Išvykus vienam lenkui, persikėliau į vienvietį kambarį. Su visais puikiai sutariam ir susidraugavom. Dirbu Sligro logistikos sandėlyje, atrinkinėju prekes su elektriniu ppt krautuvu. Pirmą dieną mane apmokė, o toliau jau paleido dirbti vieną. Rezultatai kol kas vidutiniški, darbo būna kartais daugiau, su viršvalandžiais, bet niekad nebūna mažiau. Labai neblogas kolektyvas Sligro, ir sąlygos darbe labai geros. Galutiniam rezultate esu tikrai labai patenkintas – darbu, kolektyvu ir, žinoma, atlyginimu. Grįžęs į Lietuvą Trominos nesprogdinsiu :) :)
Labai ačiū už Jūsų rūpestį, tikrai kol kas viskas yra gerai. Ačiū Jums.

2017.06.07 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sveiki, na dar nebuvo sunkumų, su kuriais nesusitvarkyčiau. Įspūdžiai – galėtų, aišku, būt geriau… Gyvenu su rumunais, salygos normalios, tik nuoma brangi. Nežinau, kodėl tiek daug atskaičiuoja mokesčių. Pusę savaitės atlyginimo sumoku mokesčiam, tai ne kas ir lieka… Darbas, kokio ir tikejausi, nesinori iseit :) Labai patinka važiuoti dviračiu. Nuo namų iki darbo ~7 km. Daug parduotuvių, laisvalaikiu irgi pakeliauju po aplinkinius miestus ir parduotuves. Ačiū jums už rūpestį.
2017.06.07 Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Labai malonu, jog rūpinatės :) Na, sekasi tikrai gerai, labai džiaugiamės, jog mums išties pasisekė su šia kelione, tarpininkais ir nuostabiu Amsterdamu:) jei norite įvertinimų – tai jie tik geriausi! Ačiū Jums už Jūsų puikų darbą. :)
2017.05.22 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Viskas kolkas tvarkoje, dirbu ir tiek, darbo pastoviai yra ir toje pačioje vietoje, algą moka. Dėl gyvenamosios vietos nusiskundimų kolkas neturiu, darbas netoli.
2017.05.14 Darbo vieta: žuvies logistikos sandėlis

Sekasi gerai :) bet laisvo laiko beveik nebūna, nes vien dirbu ir miegu.
2017.05.02 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Darbe viskas gerai…. Dirbu prie skirtingų staklių, detalių gamyba. Dėkoju.
2017.04.11 Darbo vieta: techninio pobūdžio sandėlis

Sekasi visai gerai. Darbas patinka, rytinėje pamainoje. Žmonės draugiški, malonūs :)
2017.04.07 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Kol kas nusiskundimų neturiu, darbas nėra sunkus, būstas taip pat neblogas. Gaila tik, kad miestelis, kuriame gyvenu gan mažas, viskas daugiau kaip ir gerai. Jei reiks pagalbos, būtinai pranešiu.
2017.04.07 Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Viskas gerai, tiek iš jūsų pusės, tiek iš čia. Laiku pasitiko ir nugabeno iki ofiso ir studentų bendrabučio. Minusai dėl darbo grafiko nepastovumo, kas neleidžia per daug planuoti į priekį. Taip pat dėl kambarių, kuriuos kaitalioja neįspėjus. Visa kita pakankamai gerai. Ačiū už pagalbą.
2017.03.16 Darbo vieta: rūkytų mėsos gaminių fabrikas

Sekasi gerai. Dirbu Sligro Amsterdame, baigiu apsiprasti prie naujo darbo. Darbas nėra sunkus.
2017.03.15  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Kol kas nusiskundimų jokių neturiu, viskas gerai. Būstas geras, visi iš Lietuvos. Darbas nėra labai sunkus, tik kad šią savaitę nelabai darbo yra, anksčiau paleidžia, vienintelis minusas.
2017.03.15  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Olandijoje kol kas sekasi gerai. Prie darbo pripratome. Būna ir sunkesnių darbų ir lengvesnių, bet dėl to sunkumų nekyla.
Su darbo valandomis kaip ir viskas gerai. Dažniausiai darbo dienos svyruoja nuo 4 iki 5 darbo dienų. Tačiau viskas greitai keičiasi, kadangi jie redaguoja tvarkaraščius kiekvieną dieną. Man asmeniškai dar neteko turėti laisvos dienos viduryje savaitės. Esu dėkinga, už pagalbą ieškant darbo, nes kol kas jokių problemų nekilo.
2017.03.07  Darbo vieta: pusgaminių gamybos, pakavimo fabrikas

Sekasi vidutiniškai. Gyvenimo sąlygos, sakyčiau, yra neblogos, dabar darbas irgi neblogas, bet darbo valandų nedaug. Pirmas 3 savaites dirbau po 30 valandų per savaitę, todėl uždirbau nedaug pinigų. Dabar pradėjau dirbti po 39 valandas per savaitę ir laukiu atlyginimo, kad galėčiau pažiūrėti, kaip pasikeitė situacija.
2017.03.04  Darbo vieta: techninio pobūdžio sandėlis

Kol kas viskas gerai, problemų nebuvo. Atlyginimą perveda laiku, pirmą savaitę dirbom visas penkias dienas, bet šią man pakliuvo tik dvi, nes darbo nelabai yra. Ta prasme kalbėjome su kitais darbuotojais, tai jie irgi mažiau gavo. Bet šiaip viskas gerai, esame patenkinti.
2017.03.04  Darbo vieta: pusgaminių gamybos, pakavimo fabrikas

Sveiki, sekasi neblogai, gyvenimo sąlygos patenkinamos, gyvename trise name, tai vietos užtenka. Planuojame neužilgo vykti atgal į Lietuvą, nes atlyginimas nėra labai įspūdingas, už pilną savaitę gavom 160 eurų, o pragyvenimas čia nėra labai pigus maisto atžvilgiu. Lietuvoje gavome darbo pasiūlymus, kur leidžia uždirbti tiek pat ar net daugiau, todėl ir išvyksim. Šiaip nesame nusivylę, pamatėme nauja, likome patenkinti, kad su agentūra nebuvo jokių problemų ir viskas vyko greitai.
2017.03.03  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Įspūdžiai geri, agentūra Hobij visai gera, mums paskirtas žmogus visada pasiekiamas, tai jei turime bėdų, sprendžiame jas su juo. Darbas taip pat patinka (Sligro). Sandėlis didelis, daug žmonių, yra ką veikti :) Na, o pati Olandija tokia, kokią ir įsivaizdavau.
2017.02.15  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Viskas atrodo faina. Darbe gera atmosfera. Gyvenimo sąlygos taip pat geros. Gyvename mažame miestelyje. Man patinka.
2017.02.11  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Šiaip viskas puiku, lūkesčiai išpildyti. Darbo sąlygos geros, apgyvendinimas taip pat. Alga nenuvylė :)
2017.02.10  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Gyvenimo sąlygos normalios. Gyvename tikrai ne su lietuviais, o su lenkais ir rumunais, žmonių kaita yra nežmoniška. Tikimės, gal kada nusistovės ir nurims. Dėl darbo, tai tikrai nėra lengvas ir nėra sunkus. Kol kas dirbame be išeiginių ir stengiamės atlikti viską, ko prašo. Darbo atstumas yra 12 km nuo gyvenamosios vietos. Važiuojame į darbą su savo automobiliu, nes abudu su žmona dirbame rytinėje pamainoje. Labai patenkinti esame abudu ir labai dėkingi JŪSŲ agentūrai. Ačiū labai.
2016.11.25  Darbo vieta: rūkytų mėsos gaminių fabrikas

Darbas man patiko. Agentūra davė dviratį, tai buvo patogu nuvykti į darbą. Dirbau mažiausiai po 30val. per savaitę. Įprastai 34-40 val. Atlyginimas taip pat tenkino. Gyvenome su draugu kambaryje, kuris mums patiko, tačiau nervindavo, kad bendrojoje virtuvėje arba tualete kiti gyventojai šiukšlindavo, neišsivalydavo po savęs. Nors kartais darbas nuvargindavo, nes tekdavo daug vaikščioti, bet esu patenkinta. Daug sužinojau apie Olandijos darbo rinką ir pan. Ačiū Jums, kad pradžioje viską aiškiai papasakojote, kad nebuvo kažkokių netikėtumų. Sėkmės!
2016.10.26  Darbo vieta: rūbų, batų, įvairių buitinių prekių logistikos sandėlis

Noriu padėkoti už suteiktas paslaugas. Tikrai labai patiko jūsų įmonės „MV GROUP Logistics“ organizavimas bei laiko suderinimas. Viskas vyko labai sklandžiai ir suderintai. Esu laimingas, kad kreipiausi į jūsų įmonę dėl darbo.
2016.08.12  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Dirbu 5 dienas per savaitę, gal truputį mažoka valandų, bet gyventi galima. Turbūt gausime ir daugiau valandų, kai perkels dirbti į ekspediciją visam laikui, nes dabar dirbu nuo 21 val. vakaro iki 3 val. ryto, nuo pirmadienio iki penktadienio. Iš viso dirbu 3 val. prekių surinkėju ir 3 val. ekspedicijoje. Dėl paslaugų, manau, viskas gerai, neturiu nusiskundimų.
2016.07.27  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Gyvenu su lietuviais ir prie jūros :) Jau pradėjau gauti atlyginimą. Jūsų įmonė įvykdė viską, ką žadėjote – turiu darbą, gyvenamąją vietą, atlyginimas taip pat toks, kokį ir žadėjote. Esu patenkintas jūsų įmone ir jei bus galimybė rekomenduosiu kitiems.
2016.07.26  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sekasi gerai, esu įdarbintas Sligro prie Rotterdam miesto, dirbu dieninėje pamainoje jau 1.5 mėn. Visus klausimus kol kas pavyksta išspręsti per kuratorių ar per kitus atsakingus asmenis. Gyvenimo sąlygos tikrai geros, yra erdvūs kambariai, gyvename keturiese ir visi lietuviai.
„Tromina“ man patiko, kad viskas yra sakoma tiesiai, aiškiai ir be užuolankų. Per darbo pokalbį yra papasakojama, kur greičiausiai dirbsiu ir kaip gyvensiu. Suteikiama pakankamai informacijos apie nuvykimą, ką pasiimti ir panašiai. Nuvykus į Olandiją, svarbiausia yra įdarbinimo agentūroje parodyti, kad nori dirbti ir gyventi geromis sąlygomis. Kitu atveju gali nepasisekti ir apgyvendins bendrabučio mažame kambarėlyje. Atlyginimas yra mokamas kas savaitę. Jis svyruoja nuo išdirbtų valandų kiekio (200-400eur.). Tie, kurie dirba vakarinėje pamainoje, gauna 400 eur. nuolat. Laikas bėga gan greit, savaitgaliais ir po darbo spėju aplankyti Rotterdam ir kitų miestų lankytinas vietas. Tad galima derinti darbą su aktyviu laisvalaikio leidimu.
2016.07.26  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Pasisekė man su darbu – turiu nuolat darbo valandų, atlyginimas taip pat neblogas, aišku, kad visada viskas galėtų būti ir geriau. Tačiau iš esmės, viskas gerai: namas geras, į darbą gavau automobilį, kurą apmoka, nepersidirbu. Dirbu Sligro logistikos sandėlyje ir darbas tikrai patinka.
2016.07.25  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Jūsų įmonės darbu esame patenkinti. Tai ką buvome aptarę pokalbių metu viskas buvo įvykdyta be priekaištų – susitarta su Olandijos agentūra dėl darbo, suorganizuotas pasitikimas nuo oro uosto. Ačiū.
2016.07.25  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Dirbame kepykloje, darbas puikus! Gyvenu su antrąja puse, nusiskundimų neturiu. Jūsų įmonė ką pažadėjo, tą čia ir moka. Atlyginimas taip pat mokamas laiku, tikrai tiek pragyventi, tiek sutaupyti galima. Tikriausiai vienintelis dalykas, keliantis nepasitenkinimą, tai senbuvių susireikšminimas. Pagal juos esi naujas darbuotojas, per trumpai dirbi ir savo žodžio nelabai turi. Na, o dešimtbalėje sistemoje galėčiau drąsiai skirti 8 balus dėl darbo bei pragyvenimo sąlygų.
2016.05.31  Darbo vieta: kepinių gamybos, pakavimo fabrikas

Sekasi visai neblogai, tik man sunkoka vertinti, nes iš jūsų pusės darbas atliktas puikiai – viskas taip, kaip apibūdinot. Darbu nesiskundžiu, tačiau gyvenimo sąlygos, man regis, sėkmės dalykas. Gyvenau vienviečiame kambaryje, bet atkraustė naują žmogų ir kambarys dabar tikrai ankštas dviems. Rašiau laišką agentūrai, žadėjo atvažiuoti pažiūrėti pirmadienį, tačiau niekas dar iki šiol neatvažiavo. Nežinau dėl to ar ne, bet į kambarį įsimetė pelėsis, net lagaminą užpuolė.
2016.05.31  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Esu patenkinta, nes pradėjau dirbti Hessing prie salotų. Gyvenimo sąlygos geros, puikus kolektyvas, darbas patinka ir jis nėra sunkus.
2016.05.01 Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Nyderlanduose gyvenu jau 9 mėnesius, mokausi kalbą, tačiau gerai jos neįsisavinus susirasti darbą sunku. Kai nusiunčiau savo duomenis įmonei ,,Tromina“, jie labai greitai sureagavo ir surado man darbą netoli namų per vietinę agentūrą. Šiai įmonei esu dėkinga už skubią pagalbą, išsamią ir laiku suteikiamą informaciją. Jie patikimi, profesionalūs ir atsakingi, rekomenduočiau ir draugams.
2016.05.01 Darbo vieta: pusgaminių gamybos, pakavimo fabrikas

Šiaip kai nuvykau, truputį buvo baisu, bet pagerėjo, nes sutikau daugiau lietuvių. Visiems, kurie nori vykti, patariu vykti per įmonę „Tromina“, nes nebuvo jokių sunkumų. Darbas labai smagus, todėl vykite ir sėkmės.
2016.04.29  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Dirbti sekasi gerai – puikios darbo sąlygos, darbas nesunkus. Įdarbinimą vertinu labai teigiamai.
2016.04.28  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sekasi gerai. Turiu reguliarų darbą nuo vasario antros pusės, turiu gyvenamąją vietą bei suteiktas dviratis. Tik gaila, kad nėra WI-FI, o internetas gana brangus. Kol kas kaip ir viskas gerai, norėtųsi nebent ilgesnių valandų, daugiau uždarbio, o šiaip patenkintas, kad nekreipiau dėmesio į internete esančius skundus ir pasirinkau Jus. Ačiū.
2016.04.18  Darbo vieta: salotų, daržovių fabrikas

Pradėjęs ieškoti darbo užsienyje, užsipildžiau savo CV ir siuntinėjau į įvairias kompanijas. Neužilgo su manimi susisiekė UAB ,,Tromina“ ir susitariau dėl greito darbo pokalbio. Darbo pokalbio metu išsiaiškinome, ko aš noriu, ką aš galiu ir ką jie man gali pasiūlyti. Praėjus kelioms savaitėms atsirado darbo vieta būtent tokia, kokios ieškojau. Dar po savaitės nuvykau į Olandiją (Trominos rekomenduota vežėjų įmonė pristatė prie pat durų). Nuo ten pasitiko kitas kolektyvas ir aprūpino viskuo, apie ką kalbėjome dar Lietuvoje. Šiuo metu dirbu mėgstamą darbą, pasikėliau kvalifikaciją ir išmokau naujų dalykų, esu tuo labai patenkintas ir dėkingas Trominai ir būtent jos puikiai darbuotojai Eglei. Apskritai, Trominos darbą vertinu 10 balų – nuo pat skambučio dėl darbo pokalbio iki kelionės į Olandiją ir apgyvendinimo. Praėjo kelios savaitės Olandijoje ir viskas susidėliojo į savas vietas.
2016.04.04 Darbo vieta: Techninio pobūdžio sandėlis

Iš esmės sekasi gerai: atlyginimas atitiko lūkesčius, sąlygos normalios, savo iniciatyva tvarkau namo aplinką, kuriame gyvenu. Į darbą keliauju dviračiu, kaip ir minėjote. Miestas arti, jame galima rasti viską, ką būtų galima rasti mūsų Akropolyje ir dar daugiau. Kitaip sakant, ačiū.
2016.03.17  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis 

Šiai dienai mane viskas tenkina – tiek darbas, tiek būstas. Pasisekė su būsto kaimynais, nes jie ramūs žmonės. Darbe taip pat sekasi kol kas gerai, turiu net nuosavą kambarį, davė ir automobilį. Tad, kol kas viskas gerai. Ačiū.
2016.02.24  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis 

Žinokite, viską vertinu tik teigiamai. Pirmą dieną, kai atvykau, negalėjau tvarkyti dokumentų, tad nuvežė nakvynei, o ryte sutartu laiku atvažiavo vairuotojas ir nuvykome tvarkyti dokumentų įdarbinimui. Pasirašėme sutartį ir vakare jau buvau naujuose namuose. Pakliuvau į namą, kuriame gyvena lietuviai, tad dar laisviau jaučiuosi. Nuo namų iki darbo yra 1 km., o pats darbas tikrai geras, nors, aišku, reikia pagauti sistemą, bet, manau, viskas ateis su laiku. Trikdo tai, kad kartais duoda laisvų dienų ar paleidžia anksčiau… na, bet yra kaip yra. Šią akimirką viskam galėčiau duoti 10/10. Ačiū JUMS!
2016.02.19  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

Sekasi visai puikiai. Puikus darbas bei atlyginimas. Būstas labai jaukus. Bendradarbiavimas su Hobij kompanija labai geras. Nusiskundimų neturiu. Dėkoju jums už viską!
2016.02.06  Darbo vieta: maisto prekių logistikos sandėlis

MUMIS PASITIKI